Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce au-pair na léto  (Přečteno 56996 krát)
Hanka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Leden 25, 2007, 12:56:53 pm »

Ahoj,
prosim, nema nekdo zkusenosti s au-pair pres leto? Chtela bych tam pouze pres prazdniny, ale nevim, jestli je vubec sance se tam na tak kratkou dobu dostat. Kdyby jste nekdo meli nejake info nebo vedeli o nekom, kdo jede na prazdniny domu, tak dejte vedet. Byla bych moc rada. Diky

PS: Co je lepsi, kdyz do zahranici pracovne jedu poprve? Au-pair nebo prace pres agenturu? Myslim po strance zarizovani, domluvy.....
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #1 : Leden 25, 2007, 03:00:35 pm »

Ahoj,
aupair na tak kratkou dobu je problem, ale sehnat se da, nektere agentury to dokonce nabizi na leto i na 2-3 mesice.
(Jedna moje znama si nasla sama na 2 mesice hlidani pres aupairworld.net - sama se domluvila s rodinou)

Pokud chces jet do zahranici pracovne - tedy si spis neco vydelat tak doporucuju  normalni praci, jako aupair si nic moc nevydelas, aupair je spis na cestovani, poznavani, nauceni jazyka - pokud by jsi mela volnejsi praci tak se da tohle samozrejme taky.
Po strance zarizovani mas rozdil v tom ze si musis k praci sehnat sama nekde v okoli ubytovani.
Zaznamenáno
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
Re:
« Odpověď #2 : Leden 26, 2007, 12:19:50 am »

Pokud se rozhodnes o praci pres agenturu mas na to posledni 4 dny podat prihlasku, vice info tady a tady
Zaznamenáno
Hanka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Leden 26, 2007, 06:52:56 pm »

Díky za informace  Mrknutí Zvítizila agentura, tak3e jsem to dneska pooe1ila.
Jinak fakt supr stránky. Na1la jsem tu snad v1e, co jsem potoebovala  Úsměv
Zaznamenáno
Mája



Karma: 0
Příspěvků: 5


« Odpověď #4 : Leden 22, 2008, 03:16:02 pm »

Ahoj, chtěla bych jet jako au-pair do Mnichova, ale jen na 1-2 měsíce v létě, třeba jako náhrada za nějakou au-pair která tam je a chtěla by jet domu za rodinou..zastoupila bych jí..je to vůbec možné? Díky za informace. Přes agenturu to jde jen na 3 měsíce a to je moc. Díky
Zaznamenáno
elisha85



Karma: 0
Příspěvků: 19


« Odpověď #5 : Srpen 04, 2008, 12:47:58 pm »

Hojky lidicky sem tady uz pul roku jako au-pairka ale hledam za sebe nahradu, tedko se mi ozvala jedna holcina, co byla uz rok v nemecku a pak rok doma, mela normos smlouvu,ale nevim estli sem muze jet znova oficialne jako au-pair....Muzete mi nekdo poradit dikasek...elik
Zaznamenáno
maru



Karma: 2
Příspěvků: 16


« Odpověď #6 : Srpen 04, 2008, 04:09:14 pm »

Ahoj no tak oficialne nemuze jestli to jeji prvni au pairovani bylo skutecne "oficialni". Jako au pair smis byt v Nemecku jen jednou...Znam holky co to teda delaj na cerno, ale nevim jestli bych do toho sama sla. Myslim, ze to za ty problemy nestoji... Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen