Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Pečovatelka v Německu  (Přečteno 71123 krát)
Mili



Karma: 0
Příspěvků: 3


« : Duben 27, 2008, 07:12:51 am »

Ahoj, ráda bych odjela do Německa za prací jako ošetřovatelka do domácnosti. Našla jsem agenturu nabízející zprostředkování takové práce, tak bych prosila, jestli má někdo zkušenosti s touto prací či dokonce agenturou, ať se o ně podělí. Odkaz na www mnou nalezené agentury: http://www.pecovatelka24.cz/pecovani_nemecko.html Děkuji.
« Poslední změna: Leden 31, 2010, 11:00:46 pm od David » Zaznamenáno
marklar



Karma: 0
Příspěvků: 50

No proste Makis...


« Odpověď #1 : Duben 27, 2008, 11:06:37 am »

Ahojky tak jsem koukala na tu stranku a zda se mi to celkem nevyhodne, protoze jsem si vsimla, ze skoro vsecny datumy nastupu byly okolo ledna 2008, ten poplatek se mi zda celkem vysoky pac je to 10000 kc a tam je udeleny vydelek kolem 1200 az 1700 coz je jiste brutto tak to by bylo kolem 1000 euro mesicne a jelikoz je pobyt na tri mesice tak by sis vlastne vydelala to, co by jsi odevzdala jako poplatek, takze kdyz si to vypocitas tak se to moc nevyplati. Agentura to napsala fikane, nechala cenu v brutu aby to vypadalo jako hodne penez, ale v podstate je to jen takovy trik jak natahnout lidi, tak si to jeste rozmysli. Pekny den...
Zaznamenáno

Makis
David
Zakladatel

*

Karma: 45
Příspěvků: 2556


:)


WWW
« Odpověď #2 : Duben 27, 2008, 11:45:16 am »

Ahoj,

Vydelek je podle toho cisteho 1200-1700 je priblizne 900 az 1150, spis pocitej vzdycky to mensi, a z toho das 400 na poplatek, tak ti zbyde cca. 760/mesic... coz je vazne malo (to uz i nektere aupairky vydelavaji 700 + ubytovani a kurzy).

Zkus spis kontaktovat nejakou nemeckou Zeitfirmu/Leihfirmu (seznam v clanku "kde hledat praci"), tam dostanes nejen vic, bez poplatku a na delsi pracovni dobu.
Napr. jsem narychlo nasel, je tam asi 8 nabidek ktere by te mohly zajimat: http://www.hit-personal.com/stellenmarkt/c_stellenmarkt_ergebnisse.php3

Popr. se zeptej marklar jak praci nasla  Mrknutí
« Poslední změna: Květen 01, 2008, 10:01:48 pm od David » Zaznamenáno
Aupair Agentur Lida
Host
« Odpověď #3 : Září 21, 2008, 02:23:27 pm »

Nebo se podivejte na: http://www.haushaltshilfe-mit-herz.wbs.cz
S pozdravem
Au-pair Agentur Lida
Zaznamenáno
petralebduskova



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #4 : Říjen 27, 2008, 01:15:10 pm »

Ahoj,
neví někdo o nějaké zdravotní sestře pracující v německu, která by byla ochotna přes mail mi předat své zkušenosti? Za jakýkoli typ budu vděčná.
Zaznamenáno
terezaa



Karma: 0
Příspěvků: 39


« Odpověď #5 : Říjen 27, 2008, 02:49:53 pm »

muzu vedet ktera aupair vydelava 700 mesicne +kurzy?
Zaznamenáno
pecovatelka24



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #6 : Leden 27, 2010, 03:11:11 pm »

doporucuji nejprve dukladne prostudovat nabidku (kalkulacku do ruky) ... Mrknutí
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen