Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3 4   Dolů
 
Autor Téma: Pomôžete mi ???  (Přečteno 301683 krát)
Mimka



Karma: 1
Příspěvků: 12


:)


« : Květen 10, 2015, 06:55:12 pm »

Ahojte!
Som 19 ročná flexibilná baba , ktorá si chce zarobiť  a taktiež zdokonaliť jazykové schopnosti. Už som pracovala v Nemecku  no teraz  mi to nejak nevyšlo.. Nevie mi niekto z Vás poradiť, ako si mám ako študentka nájsť prácu  na leto respektíve od Júla po koniec augusta ?  Budem naozaj vďačná za odpoveď Úsměv
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #1 : Květen 10, 2015, 07:33:26 pm »

p.s. naľavo na tejto stránke máš linky, aj pre brigády, tak sa poobzeraj sama , čo ty na to?
« Poslední změna: Květen 11, 2015, 01:08:12 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
Mimka



Karma: 1
Příspěvků: 12


:)


« Odpověď #2 : Květen 10, 2015, 09:09:40 pm »

Všimla som si , že tu komentuješ väčšinu príspevkov od použivatelov..  Podľa mňa máš nemiestne nazory Smích  ja som tu napísala preto, že sa chystám do sveta ... a do mojich vystrihov ta naozaj nic.. čakal som tu odpovede na úrovni a aspon s naznakom nejakej pomoci..  nie nazory na moj "vystrih"  milá Jahoda.
PS: pozerala som si tie brigády.. lenže 450 € basis,.. to by som nemala ani na ubytovanie .. nie to na zivot v DE...
Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #3 : Květen 10, 2015, 09:12:05 pm »

Ty nevis, ze jahoda je na holky??? Libi se ji tvuj vystrih...  Škleb
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #4 : Květen 10, 2015, 10:56:46 pm »

len Wünschdenken, honza
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #5 : Květen 10, 2015, 11:17:37 pm »

odpovede na urovni že niekto ti naserviruje tú prácu ako na striebornom podnose ... tam nalavo si nájdeš všetko, tak ako som si to hladala ja, takze nebud lenivá a nespoliehaj sa že ti niekto pomôže len preto, že máš hlboký výstrih
tak si najdi lepsie platenú prácu, to je taký problém?
« Poslední změna: Květen 10, 2015, 11:20:35 pm od jahoda2010 » Zaznamenáno
honza3333



Karma: -24
Příspěvků: 676


« Odpověď #6 : Květen 10, 2015, 11:54:37 pm »

Jahodo a ty nejaky vystrih mas? Potrebujes vubec podprsenku? Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #7 : Květen 11, 2015, 12:42:17 am »

Honzo, zasa začínaš? Myslíš si, že ma môžeš zasa baliť? Ďakujem, neprosím, takého ako ty, by som nikdy  nechcelac....
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #8 : Květen 11, 2015, 08:17:29 am »

Mimka:

Gratuluju, ses tady chvilku a uz si mela tu cest =D

Nic si z toho nedelej, ses mlada hezka holka - to se jen tak neodpousti.

Zaznamenáno
jahoda2010



Karma: 11
Příspěvků: 1228



« Odpověď #9 : Květen 11, 2015, 10:31:55 am »

TAK by speci chcel, aby to TAK bolo, dakujem za pohlad na tvoje myslenie primitívneho vulgárneho tvora, co sa riadi len ... no ako to mám slušne povedať ...

Tudle! Mne je z duše ukradnuté, čo si takí ako TY myslia, myslenie nejakého chlapa, ktorý je len a len "schwanzgesteuert" mi fakt ani náhodou netrha žily, takých ako ty, je na každý prst desať a takí by chceli mňa, lebo ich lákam, že som nezávislá, neskrotná ... skrotit si ma, ale pritom ma vidiet len ako kus masa, ziadna dusa, city, myslenie nic ... presne ako to predvadza tato kocka ...

p.s. mladosť aj krása pominie u KAZDEJ, cas nešetrí nikoho ... ak baba nemá NIC INE ako len to, raz v 40 si bude trieskať hlavu o stenu
« Poslední změna: Květen 11, 2015, 10:43:14 am od jahoda2010 » Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #10 : Květen 11, 2015, 11:13:54 am »

este trochu väčší výstrih a iste ti nejaká osoba mužského rodu tu pomôže Smutek


Klasicka ukazka mentality...  Smích Škleb
Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #11 : Květen 11, 2015, 11:27:16 am »

TAK by speci chcel, aby to TAK bolo, dakujem za pohlad na tvoje myslenie primitívneho vulgárneho tvora, co sa riadi len ... no ako to mám slušne povedať ...

Tudle! Mne je z duše ukradnuté, čo si takí ako TY myslia, myslenie nejakého chlapa, ktorý je len a len "schwanzgesteuert" mi fakt ani náhodou netrha žily, takých ako ty, je na každý prst desať a takí by chceli mňa, lebo ich lákam, že som nezávislá, neskrotná ... skrotit si ma, ale pritom ma vidiet len ako kus masa, ziadna dusa, city, myslenie nic ... presne ako to predvadza tato kocka ...

p.s. mladosť aj krása pominie u KAZDEJ, cas nešetrí nikoho ... ak baba nemá NIC INE ako len to, raz v 40 si bude trieskať hlavu o stenu

To vis ze jo, vylej si tady zase mindracek...  Polibek

Zajimalo by me jak muzes vedet co tady ta slecna ma kdyz ji osobne neznas... Ale to jsi cela ty vid, kratkozraka trubka...

Boze boze
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #12 : Květen 11, 2015, 11:39:36 am »

Pro Mimku; zkus si dat treba sem inzerat, je to zdarma, mozna se ti nekdo ozve.

S Jahodou, kterou by vsichni chteli  Škleb sis poradila sama, jak vidno, tak to uz ani vic komentovat nebudu.
Klidne sem pridej jeste nejakou fotku, at praskne vzteky a bude od ni konecne pokoj.Smích

http://www.quoka.de/
Zaznamenáno
pipapo



Karma: -60
Příspěvků: 130


« Odpověď #13 : Květen 11, 2015, 11:41:49 am »

len Wünschdenken, honza

Kdyz uz, tak "Wunschdenken", chces-li tady zrejme ostatni vzdelavat," nemcinarko".
« Poslední změna: Květen 11, 2015, 11:43:03 am od pipapo » Zaznamenáno
SpeCZialized



Karma: -27
Příspěvků: 328



« Odpověď #14 : Květen 11, 2015, 11:42:53 am »

Jeste muzes zkusit www.xing.com a nebo www.linkedin.com



Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen