Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: možná spolupráce - hledám prostor na české bistro  (Přečteno 18295 krát)
Energy7
Host
« : Listopad 24, 2013, 12:57:53 am »

Ahoj všichni, hledám někoho kdo by měl čas se podívat v nějakém větším Švýcarském městě po nebytovém prostoru ze kterého by se dala udělat malá Česká kavárnička / Bar a nebo prostor na České BISTRO (Bufet), chce to pokud možno frekventované místo. Možno potom zaměstnat Čecha/Češku. Co vy na to??? Má někdo nějaký nápad??? Myslím to vážně, kapitál mám. Úsměv
« Poslední změna: Listopad 24, 2013, 01:06:58 am od David » Zaznamenáno
klerikSova



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #1 : Listopad 24, 2013, 12:05:57 pm »

ahoj, věděl bych o frekventovaném nebytovém prostoru v Yverdon-les-Bains mezi nádražím a náměstím, kde byl ještě do léta bar. Sám jsem se o to zajímal, ale zůstal jsem viset na nedostatku peněz. Nutná celková rekonstrukce. Majitele nemovovitosti známe.

Filip
+41774916116
skype: fholakovsky


* d.jpg (64.58 KB, 813x591 - prohlédnuto 339 krát.)
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen