Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: spolubydlící aber schnella  (Přečteno 44675 krát)
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« : Listopad 09, 2013, 10:21:09 am »

Ahoj, hledám bydlení v Mnichově, v podstatě jakýkoliv, mám už práci, ale ještě potřebuju mít kde bydlet. Nejpozději do 18.listopadu bych rád bydlel.

Nebo pokud jsi člověk, který je v situaci jako já, tak bychom mohli nějak společně sehnat byt.

Prosim napište mi s jakoukoliv nabídkou. Jednám rychle, dohoda může padnout během dne. Jsem slušnej člověk po všech stránkách.

Díky za vše, co mi může pomoct!
Zaznamenáno
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« Odpověď #1 : Listopad 09, 2013, 10:23:16 am »

no a samozřejmě pokud bych něco nenašel do 18. tak to platí dál...pište pište... dík moc
Zaznamenáno
Brembis



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #2 : Listopad 09, 2013, 07:19:33 pm »

Já mám zajištené bydlení jen do konce listopadu. A společně s jednim fajn Turkem, co už je tu taky nějakou dobu, se chceme po něčem podívat. Řekl bych, že 3-pokojový byt se bude hledat o něco snáze, než pro jednoho, ale bližší zkušenost nemám, jelikož nebyl čas to řešit. Čili kdyby někdo něco, tak se můžeme spojit.
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #3 : Listopad 10, 2013, 03:18:10 pm »

http://www.wg-gesucht.de/wg-zimmer-in-Muenchen.90.0.1.0.html?filter=17031b4c29f968798f0bd011b2455c1bbcc52f6c178ace1826
Zaznamenáno
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« Odpověď #4 : Listopad 10, 2013, 09:16:02 pm »

dík hary vypadá to dobře, jsem zvědavej jestli vůbec někdo odepíše:)
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #5 : Listopad 11, 2013, 12:25:16 pm »

Ja som pred 7r rokmi tam hladal ubytko a nepochodil som ....ale vtedy som byval v nadhernom byte u emigranta z Prahy...a casom som si nasiel sam byt a clovek ma pokoj...ale s bytmi je to tu horor... Nevím co si myslet/Nerozhodný
Zaznamenáno
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« Odpověď #6 : Listopad 12, 2013, 02:47:14 pm »

Tak už komunikuju s jednim člověkem...psal jsem mu, že se potřebuju domluvit přes internet a rovnou si přijet pro klíče. Navrhnul tohle, protože sám prej taky zrovna neni v Mnichově, ale v UK...(část emailu)

The room is already free and you can move in as soon as possible. To
proceed with the rent, i will only need your detail for the contract
to be prepared and sent to you via e-mail, you will have to print,sign
and scan it back to me here so that i can also get it signed then you
will have to make the payment to me here via money gram and come back
to me here with the payment receipt as the payment prove so that i can
get the flat keys posted to you immediately via DHL courier and you
will receive it 24 hours after i post it from here so that you can
move in .
Here are the details needed for the contract to be prepared:

Your full names,
Present address
Date of birth,
date to move in and out of the flat,
Phone number.

Radši to sem házim, aby někdo na to něco řek třeba jestli to náhodou neni již stokrát zdokumentovanej ukázkovej případ podvodu ..moc se mi to nelíbí teda...zvlášť když chce peníze přes nějakej moneygram a ne přes účet, ale můžu mu to zkusit navrhnout že jo...Úsměv


Zaznamenáno
Brembis



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #7 : Listopad 12, 2013, 08:37:41 pm »

Nevim, jakej názor maj jiní, ale já bych se obloukem vyhnul. Nevidim v tom žádnou záruku, osobně kdybych chtěl pronajímat byt na dálku, tak oslovim někoho známýho, ať se mi o předání postará a posoudí, jestli mi jde do bytu důvěryhodná osoba. A když už, tak poslat fakt jen minimální zálohu a po klíči zbytek.
Hlavně pozor, ať ti touha po lehce nabytém bytě nezatemní mozek!
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #8 : Listopad 13, 2013, 11:34:39 pm »

od toho dej ruce pryč určitě!!
Kroutím očima
Zaznamenáno
robiie



Karma: 3
Příspěvků: 31


« Odpověď #9 : Listopad 14, 2013, 12:09:41 am »

Jojo už mi to došlo. Ozvali se mi dva podvodníci. Už v prvním emailu vás na nich upoutá cosi nestandardního a s dalšími mejly pocit jenom sílí. Oba je spojuje to, že ty je vůbec nezajímáš, nechtěj tě vidět, ani se moc nevyptávaj, kdo jsi, což je přece podezřelé. Pronajímatel by měl mít maximální zájem na tom, aby věděl komu pronajme svůj byt. Potom napíšou nějakou pohádku, že jsou zrovna pryč a potom, co si prej vyměníme smlouvy mejlem a proběhne platba, tak pošlou klíče poštou, atd... Docela zklamání teda:/
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen