Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Hledám práci Zurich a okolí  (Přečteno 43018 krát)
Evika



Karma: 0
Příspěvků: 7


« : Říjen 31, 2013, 10:31:12 pm »

Ahoj, nevím jestli to není moc brzy,ale lepší dříve nežli později,že jo Úsměv Sháním od ledna práci v gastronomii či hotelnictví. Nejlépe jako servírka nebo barmanka,ale i pomocné práce neodmítám. Mám hotelovou školu a čtyři roky praxe plus tu školní,také čtyři roky. Je mi 23let. Pracovala jsem jak v restauracích, tak v barech,ale i jako recepční v hotelu. Němčinu zatím zvládám oborovou,ale učím se a určitě se chci učit dál. Další jazyk je agličtina,tu ovládám Úsměv Budu moc vděčná za jakékoliv info a předem díky za pomoc Úsměv Eva
Zaznamenáno
Abbandonatta



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #1 : Listopad 03, 2013, 06:19:43 pm »

Ahoj, mam znameho, co si ted cerstve rozjel agenturu s praci v gastronomii, sam tady pusobil. Muzu predat kontakt, jestli chces.
Zaznamenáno
Evika



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #2 : Listopad 03, 2013, 07:38:20 pm »

Ahoj,no stoprocentně!:) každý kontkt a případná pomoc se hodí:) Děkuju
Zaznamenáno
Artep



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Listopad 03, 2013, 07:45:37 pm »

Ahoj všem,

taky bych se přidala se žádosti o pomoc při hledání práce. Víceméně mám za sebou jen práci v kanceláři a rok praxe v restauraci v Anglii jako servírka. Moje němčina je téměř na bodu mrazu, ale anglicky se domluvím bez problému.

Pokud někdo o něčem víte, prosím, dej mi vědět.

Díky moc.

PS: mohla bych Tě Abbandonatta taky poprosit o ten kontakt?
Zaznamenáno
Abbandonatta



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #4 : Listopad 03, 2013, 08:30:00 pm »

jakub.poloucek[zavináč]google.com, jak se ta agentura presne jmenuje, si nevzpomenu, ale na email urcite odpovi.
Zaznamenáno
Abbandonatta



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #5 : Listopad 03, 2013, 08:31:32 pm »

Artep: najdi si stranky Nelson. Bar a klikni na odkaz jobs. Co ja vim, tak v anglickych pubech neumi zadna obsluha nemecky :-D
Zaznamenáno
Evika



Karma: 0
Příspěvků: 7


« Odpověď #6 : Listopad 04, 2013, 10:32:06 pm »

Díky moc za odpovědi a rady Mrknutí
Zaznamenáno
Artep



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #7 : Listopad 06, 2013, 03:47:33 pm »

I já děkuju za pomoc.  Úsměv
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen