Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: dôvera vs. nedôvera?  (Přečteno 100380 krát)
Damela



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Květen 16, 2011, 05:18:08 pm »

Dobrý deň,
som tu nová. Castokrát by som potrebovala zviesť sa niekam....vyzerá to tu byť fajn, len ako zistím, ktorému vodičovi môžem doverovať? Prečo tu nie su nejaké hodnotenia na jednotlivých šoférov? Oni by si zlepšili reputáciu, kladné ohlasy predsa vždy zavážia a taktiež by sme sa mohli vyvarovať nejakým podvodníkom, uchylákom a podobne. Napíšte prosím Vaše postrehy.
Zaznamenáno
zelenej45



Karma: 0
Příspěvků: 13



« Odpověď #1 : Květen 20, 2011, 11:08:57 am »

jsem taky pro hodnoceni ridicu,taky potrebuji kolikrat na posledni chvili jed do ceska odpovedel jsem na jednu nabidku a pak me v den odjezdu volal nazpet ze nikam nejede  Vlada
Zaznamenáno
ladnarek



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Červen 01, 2011, 07:04:58 pm »

jsem taky pro hodnoceni ridicu,taky potrebuji kolikrat na posledni chvili jed do ceska odpovedel jsem na jednu nabidku a pak me v den odjezdu volal nazpet ze nikam nejede  Vlada

Tak s tímto naprosto souhlasím . Jsem tu nový a právě hledám cestu z Chorvatska domu a našel jsem tyto stránky . Mám z toho trošku obyvy ale určitě se tyto stránky hodí . Takže přeji všem slušné řidiče a spolujezdce  Mrknutí
Zaznamenáno
samaersan
Host
« Odpověď #3 : Leden 12, 2014, 07:24:41 pm »

Ahoj, Damela Úsměv

Tiez som tu novy, ale s tradicnym stopovanim mam celkom dost skusenosti aj ako stopar, aj ako sofer. Mas pravdu, hodnotenie by sa naozaj zislo. Budme radi, ze je potrebna registracia. Podla sposobu akym je profil vyplneny, sa uz mozes co to o cloveku dozvediet. Samozrejme, nikto nemoze nic zarucit. Jedine, co mozem poradit je, ze bezpecnost (akakolvek) je na prvom mieste. Cize... to, ze len jeden clovek ide tvojou trasou neznamena, ze s nim musis ist. Skontaktuj sa s nim telefonicky, aj kratky rozhovor ti moze co to povedat. Ak niekde musis byt na 100% v konkretnom case, zvaz ci je autostop ten pravy sposob, alebo si prichystaj zalozny plan/transport. So soferom sa skus stretnut aspon chvilu pred odjazdom. To, ze sa s niekym dohodnes, neznamena, ze s nim musis ist za kazdu cenu. Ano, vyhovorenie sa 5 minut pred jazdou moze byt vnimane ako arogancia, komplikacia a cojaviem co este. Preto treba k takymto rozhodnutiam pristupovat velmi rozvazne a citlivo. Autostop vzdy bude spojeny s urcitou mierou rizika.

Co sa tyka inych serverov, hodnotenia existuju napriklad v sietach carpooling a blablacar. Nakolko su popularne na Slovensku, neviem. Popularne su hlavne v Polsku, Nemecku, Rakusku... v Slovinsku odporucam prevoz.org. Na SK som nasiel este pomerne novy portal stopomat.sk
Zaznamenáno
jeremy



Karma: 0
Příspěvků: 1


Já jsem ten vlevo :D


« Odpověď #4 : Leden 13, 2014, 11:12:41 pm »

Ale ono je to bohužel oboustranné. I já mám dva zážitky, kdy jsem čekal na spolujezdce, který se nedostavil a přitom to bylo z německého serveru a oba měli pozitivní hodnocení. Spíše je to o přístupu toho jistého člověka a nezáleží na tom zdali řidiče a nebo spolujezdce.
Zaznamenáno

Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen