Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Anketa
Otázka: Žijete v zahraničí s krajanem nebo s cizincem? Pro mě platí:
Čech a hledám Češku
Slovák a hladám Slovenku
Češka a hledám Čecha
Slovenka a hladám Slováka
Čech a žiju s Češkou
Češka a žiju s Čechem
Slovák a žiju se Slovenkou
Slovenka a žiju se Slovákem
Čech a žiju s cizinkou
Češka a žiju s cizincem
Slovák a žiju s cizinkou
Slovenka a žiju s cizincem
Čech - je mi to jedno
Slovák - je mi to jedno
Češka - je mi to jedno
Slovenka - je mi to jedno
Čech - hledal jsem Češku, žiju s cizinkou
Češka - hledala jsem Čecha, žiju s cizincem
Slovák - hľadal som Slovenku, žiju s cizinkou
Slovenka - hľadala som Slováka, žiju s cizincem
Čech a Slovenka
Slovák a Češka
Čech a hledám cizinku
Češka a hledám cizince
Slovák a hladám cizinku
Slovenka a hladám cizince

Stran: 1 [2]   Dolů
 
Autor Téma: Anketa: Žijete v zahraničí s krajanem nebo s cizincem?  (Přečteno 212168 krát)
Tomas



Karma: 1
Příspěvků: 158



« Odpověď #15 : Červen 27, 2010, 01:22:30 pm »

Ahoj Kuko,
me to zase prijde obracene  Úsměv Cim dele ziji mimo Cesko(slovensko), tim mensi problemy ve vztahu. A poznam dost lidi, u kterych to taky funguje dobre (Slovenka vs Ital, Cech vs. Nemka, Ceska vs. Nemec atd.) Naopak, neprijde mi to ani nic zvlastniho, kdyz tu nekdo pet a vice let zije, ze se "smisi" s mistnimi. Ale asi zalezi na zemi a jeji kulturni podobnosti, Bavorsko je urcite kulturne blizsi nez Spanelsko.
Zaznamenáno
Dalida



Karma: 0
Příspěvků: 3


« Odpověď #16 : Červenec 04, 2010, 06:03:47 pm »

pre mna by ste mali dat kolonku : Slovenka si hladala byt a nasla si manzela, alebo on si nasiel ju :-))
Zaznamenáno
hary01



Karma: -121
Příspěvků: 2857


« Odpověď #17 : Červenec 05, 2010, 04:49:03 pm »

Slovenky a cesky dosli do zahranicia s jasnym zamerom,dobre sa vydat,to je najlepsie za financne zabezpeceneho zapadneho nemca,malo ktorej sa to podari,lebo zapadny nemec napr lekar si skor zoberie nemku lekarku nie slovensku casnicku napr...potom su dievcata zbytocne sklamane...najhorsie je pokial nase dievcata skoncia s moslimom,potom si staci precitat na slovensku v casopisoch ich nestatne osudy,zial chyba uvedomelost nasim a ceskym dioevcatam.
Zaznamenáno
hombrerg



Karma: -6
Příspěvků: 10



« Odpověď #18 : Červenec 11, 2010, 01:40:46 am »

Citace
Výsledky se zobrazí jen registrovaným uživatelům a až po hlasování.


Jeste tam chybi Čech/Češka/Slovák/Slovenka - žiju sam/sama. Jsem cizinec a ziju s .... Jo, a na 4% se taky zapomelo  

 
« Poslední změna: Červenec 11, 2010, 01:46:29 am od hombrerg » Zaznamenáno
Michelle



Karma: 35
Příspěvků: 173



« Odpověď #19 : Červenec 11, 2010, 11:04:39 am »

Slovenky a cesky dosli do zahranicia s jasnym zamerom,dobre sa vydat,to je najlepsie za financne zabezpeceneho zapadneho nemca,malo ktorej sa to podari,lebo zapadny nemec napr lekar si skor zoberie nemku lekarku nie slovensku casnicku napr...
Ahoj,
Tvoje tvrzeni o tom, ze jdeme do ciziny jen proto, abysme si nasli bohateho zenicha, me dost rozcililo. Prosim, nezobecnuj. Ja ze sveho okoli neznam ani jednu Cesku a ani jednu Slovenku, ktera sem prisla za timto ucelem. Ty nekoho konkretniho znas?
Misa
Zaznamenáno

Misa
Iveta ALi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #20 : Srpen 24, 2010, 09:20:15 pm »

Ahoj.Jsem  Češka jak poleno,zrovna tak moje původní rodina.Nikoho jsem nehledala a najednou jsem 9 let vdaná za cizince.A ještě kevšemu takového náboženství a kultury o ktrém se špatně mluví a má ve světě špatné jméno.Moji rodiče si nemohou zvyknout na velký rozdíl v kultuře a způsobu života.Bydlíme ve střední Anglii.Na venek velmi nepěkná,špinavá.Chudinské ulice  plné barevných lidí a žádné zájmové kroužky za přijatelnou cenu  pro naši 6letou dceru.Ne vždy najdeš to co hledáš.A někdy jako v mém případě nehledáš nikoho a najednou se zamiluješ ani nevíš jak.A pak svatba,dítě...................
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen