Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Přestěhování se do Starsbourgu  (Přečteno 32428 krát)
lxs



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Duben 30, 2018, 02:12:28 pm »

Ahoj,
hledám pomoc, radu možná i obětavou dušičku :-)
Chci se se svojí dcerou ( 13 let ) příští rok přestěhovat dlouhodobě do Starsbourgu, ale nevím kde začít.  Dcera ani já neumíme řeč ( já se učím ) a informací, které by mi to trochu ulehčily moc není, ani na fr. ambasádě,  mi toho moc neporadili.
Mám vůbec šanci si najít práci a bydlení a hlavně dceru zapsat do základní školy bez umění mluvit francouzsky?
Děkuji Lucie
« Poslední změna: Květen 03, 2018, 10:06:49 pm od David » Zaznamenáno
Romangyecul



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Září 29, 2018, 07:55:18 am »

Ahoj jmenuji se Jirka bydlim ve Francii nedaleko Štrasburku stačí se mi nějak ozvat a rád pomůžu Teda pokud ještě máte zájem děkuji za odpověď pošlete email když budete chtít
Zaznamenáno
Sedmi



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #2 : Listopad 17, 2019, 09:06:54 pm »

Ahoj, přestěhovaly jste se nakonec? Také se tam chystám s dětmi, tak bych byla ráda za zkušenosti a případný kontakt Úsměv Díky
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen