Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: 1 2 [3] 4   Dolů
 
Autor Téma: Ako začať s joggingom, behanim?  (Přečteno 255758 krát)
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #30 : Září 17, 2016, 10:23:49 am »

Inac lenke, to s tym nezmyslom, ze zelenina namiesto liekov, to povedat nejakemu choremu na rakovinu, ze CO ti na to povie!

Odkudpak on dostal rakovinu ?

Že by žral něco, co buňky narušuje ( rakovina vznikne ) ?

Nebo že by se pohyboval v takovém prostředí, které ničí tělo ( např. horníci, lakýrníci ) ?

Proč to dělal ?

Že chtěl víc prachů ?

Nebo dostavět domek ?

Nebo si udržet samičku ?

Nebo se vytahovat ?

Nebo si něco dokázat ?


No tak ať se potom nediví, že to odskákal rakovinou.

Jó, nechtít, a také přemýšlet, to je panečku věc !


---

hair, úroveň tvého příspěvku je pod úroveň
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #31 : Září 17, 2016, 10:26:01 am »

K zvysku tvojich nezmyselnych blabolov aj skoda sa vyjadrit Co???

Proč si myslíš, že to jsou bláboly ? Napiš to sem.

Proč si myslíš, že jsou to nesmysly ? Zdůvodni to tady nebo vyvrať moje myšlenky.

Uvidíme, jak bystrý máš mozek, nebo jestli jen dokážet urážet a nadávat.
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #32 : Září 17, 2016, 11:00:28 am »

lenke, zalozila som temu na to, aby mi niekto poradil, ako zacat s behom, niekto, kto sa vyzna, najlepsie, kto uz beha sam

na nejake tvoje priblble nazory o zdravom stravovani a udajne zdravom sposobe zivota nie som zvedava. Dufam, ze mas aspon take IQ, ze aspon toto pochopis


« Poslední změna: Září 17, 2016, 03:34:56 pm od 88barbie » Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #33 : Září 17, 2016, 01:33:47 pm »

Ano, vsechno ma v zivote sve opodstatneni. At uz biologicke, dedicne, duchovni... Zrejme jenom lenke nedostal do vinku zadne neduhy od predku, je cestny a ma to stesti, ze si mohl vybrat povolani, ktere jej naplnuje a uzivi a v kterem se nedopousti absolutne zadnych nekalosti vuci nikomu a nicemu, a kazdy den uleha s cistou hlavou, bez partnerskych sporu a jinych starosti... A mozna ma lenke i - diky stridmemu stravovani - vycvicene travici ustroji tak, ze vylucuje taktez jenom velmi spore a znecistuje tak prirodni prostredi jenom velmi malou merou Mrknutí Smích Škleb (a tot samozrejme jen maly vycet). Pak mu jen lze prat, aby jednou prijal s tutez sebereflexi a pokorou treba chorobu, ktere se nelze zbavit citronem a zazvorem. Treba epilepsii, ALS... Blablabla.

Ovsem opravdu se, mily/-a/-e lenke, pletes v nazoru, ze behaji jenom lide nestihli, s cilem shodit prebytecna kila. - Respektive aby nova kila nepribrali. Nekteri -  a nemyslim, ze je jich malo - behaji opravdu jenom pro poteseni. Nekteri potrebuji vyzvu a extremni zatez. Ja osobne, ac sportuji vsestranne, pocituju pri behu mnohem vetsi stesti (tedy zvysenou hladinu endorfinu) nez pri jakemkoliv jinem sportu, o chuzi ani nemluve. Ale to je samozrejme individualni. Pohyb je ale dulezity, o tom tu s nikym nebudu diskutovat. Kazdy si musi vybrat sam, co jej naplnuje.
Trochu mi unika, proc tady placas o vsem moznem, jen ne k tematu. Barbie88 se pta, jak ma zacit behat. Nejsi schopen to akceptovat, ze se ji to snazis vsemozne znechutit?



 
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #34 : Září 17, 2016, 07:22:53 pm »

Smích Smích Smích klidne, lenke, polemizuj dale... Ale osobne jsem behem studii par baculatejsich vedcu potkala. Vlastne jich nebylo zas tak malo. Asi spatny metabolismus, no. Smích

Leky - jedy, ano. Ovsem pro nekoho zivotne dulezita zalezitost. Mozna tomu nemuzes uverit, ale opravdu ne vsichni do sebe cpou nejake sracky z nudy.

Za sebe - k behani -  muze jen rict, ze je celkem jedno, v cem a na cem behat. Pokud clovek chce behat, tak se proste rozbehne. Nedriv da pet minut, pokud to nikdy nedelal. A pak se tri dny nemuze hnout. Pak da minut deset. Pak patnact, pak pul hodky. A nakonec beha jako Forrest Gump Mrknutí Vetsinou si telo tak nejak samo rekne, co mu cini dobre.

Pokud se to praktikuje s mirou a pokud clovek nema prehnanou nadvahu, da se i na asfaltu. Prirodni povrch skyta radu nastrah, ze si clovek treba vyvrtne kotnik, ani se nenadeje.

diky moc za rady!  Úsměv
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #35 : Září 17, 2016, 10:11:25 pm »

lenke, zalozila som temu na to, aby mi niekto poradil, ako zacat s behom, niekto, kto sa vyzna, najlepsie, kto uz beha sam

na nejake tvoje priblble nazory o zdravom stravovani a udajne zdravom sposobe zivota nie som zvedava. Dufam, ze mas aspon take IQ, ze aspon toto pochopis

Na toto bych odpověděl jen, ať se každý podívá na počet tvých mínusek za poslední den, nejvýše dva. ( Já nedal ani jedno. )

Proč asi ?
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #36 : Září 17, 2016, 10:18:16 pm »

Ano, vsechno ma v zivote sve opodstatneni. At uz biologicke, dedicne, duchovni... Zrejme jenom lenke nedostal do vinku zadne neduhy od predku, je cestny a ma to stesti, ze si mohl vybrat povolani, ktere jej naplnuje a uzivi a v kterem se nedopousti absolutne zadnych nekalosti vuci nikomu a nicemu, a kazdy den uleha s cistou hlavou, bez partnerskych sporu a jinych starosti... A mozna ma lenke i - diky stridmemu stravovani - vycvicene travici ustroji tak, ze vylucuje taktez jenom velmi spore a znecistuje tak prirodni prostredi jenom velmi malou merou Mrknutí Smích Škleb (a tot samozrejme jen maly vycet). Pak mu jen lze prat, aby jednou prijal s tutez sebereflexi a pokorou treba chorobu, ktere se nelze zbavit citronem a zazvorem. Treba epilepsii, ALS... Blablabla.

Ovsem opravdu se, mily/-a/-e lenke, pletes v nazoru, ze behaji jenom lide nestihli, s cilem shodit prebytecna kila. - Respektive aby nova kila nepribrali. Nekteri -  a nemyslim, ze je jich malo - behaji opravdu jenom pro poteseni. Nekteri potrebuji vyzvu a extremni zatez. Ja osobne, ac sportuji vsestranne, pocituju pri behu mnohem vetsi stesti (tedy zvysenou hladinu endorfinu) nez pri jakemkoliv jinem sportu, o chuzi ani nemluve. Ale to je samozrejme individualni. Pohyb je ale dulezity, o tom tu s nikym nebudu diskutovat. Kazdy si musi vybrat sam, co jej naplnuje.
Trochu mi unika, proc tady placas o vsem moznem, jen ne k tematu. Barbie88 se pta, jak ma zacit behat. Nejsi schopen to akceptovat, ze se ji to snazis vsemozne znechutit?

Bjetka se do mně opřela. To koukám.  Neřeknu nic    Úsměv

Tyjova, já to asi nechápu. Když chce někdo začít běhat, tak si vyhlídne nejbližší přijatelnou travnatou rovinku, v nejbližším Lidlu ( nebo v popeláku - to podle stavu peněženky ) vezme běžecké botky za 15 €, zašněruje tkaničky, a po západu slunka jde funět. Co je na tom ? Technika se vypiluje časem. Nikdo si nebude ničit nohy technikou ála slůně na útěku.  Škleb

Jen je potřeba se k tomu dokopat, opravdu vyběhnout, ne se tady nechat povzbuzovat ve fóru, aby to dopadlo zase televizí, jako obvykle ...

Já sem asi vopravdu spad z Marsu ( nebo v mládí z třešně ) ...
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #37 : Září 17, 2016, 10:30:20 pm »

Ano, vsechno ma v zivote sve opodstatneni. At uz biologicke, dedicne, duchovni... Zrejme jenom lenke nedostal do vinku zadne neduhy od predku, je cestny a ma to stesti, ze si mohl vybrat povolani, ktere jej naplnuje a uzivi a v kterem se nedopousti absolutne zadnych nekalosti vuci nikomu a nicemu, a kazdy den uleha s cistou hlavou, bez partnerskych sporu a jinych starosti... A mozna ma lenke i - diky stridmemu stravovani - vycvicene travici ustroji tak, ze vylucuje taktez jenom velmi spore a znecistuje tak prirodni prostredi jenom velmi malou merou Mrknutí Smích Škleb (a tot samozrejme jen maly vycet). Pak mu jen lze prat, aby jednou prijal s tutez sebereflexi a pokorou treba chorobu, ktere se nelze zbavit citronem a zazvorem. Treba epilepsii, ALS... Blablabla.

Ovsem opravdu se, mily/-a/-e lenke, pletes v nazoru, ze behaji jenom lide nestihli, s cilem shodit prebytecna kila. - Respektive aby nova kila nepribrali. Nekteri -  a nemyslim, ze je jich malo - behaji opravdu jenom pro poteseni. Nekteri potrebuji vyzvu a extremni zatez. Ja osobne, ac sportuji vsestranne, pocituju pri behu mnohem vetsi stesti (tedy zvysenou hladinu endorfinu) nez pri jakemkoliv jinem sportu, o chuzi ani nemluve. Ale to je samozrejme individualni. Pohyb je ale dulezity, o tom tu s nikym nebudu diskutovat. Kazdy si musi vybrat sam, co jej naplnuje.
Trochu mi unika, proc tady placas o vsem moznem, jen ne k tematu. Barbie88 se pta, jak ma zacit behat. Nejsi schopen to akceptovat, ze se ji to snazis vsemozne znechutit?

Milé děti. Velmi mě chytáte za slovo.

Samozřejmě, že když tady řeknu "chleba s máslem a sejrem, a k tomu zeleninu" nebo "běhaj tlustí, protože chtějí zhubnout", tak tím nemyslím, že někdo bude jíst 365 dnů v roce jenom chleba s máslem, nebo že chodí běhat jenom tlusťoši.
Když se podívám na to, jací lidé chodí běhat v Berlin nebo v Hamburg, tak jsou to povětšinou štíhlí. Samozřejmě.

Ale ti tlustí, když to jdou zkusit, zkusí to jednou, nejvýše dvakrát, a potom odpadnou. Proč ? Protože mají slabou vůli. Přesně tak slabou, jako proč začali žrát tak, až ztloustli.

Takže je na prvním místě potřeba změnit stravovací návyky, tj. myšlení, a pak má teprve běhání smysl.
Ale to tady jahoda nechce pochopit, a ty jí v tom, bjetko, nahráváš.
To není dobře.

obrazně: Já léčím člověka celostně, ne jen tekutým dusíkem stále se opakující bradavici na tomtéž místě, aby se tam ona za měsíc objevila znovu. To je fušeřina ( špatná práce ), a ne léčba nebo pomoc.

A pokud někdo chce začít běhat, tak prostě začně, a až potom se doptává, co dělá špatně. Jistě, na začátku se zeptám, čeho se vyvarovat, abych si nepoškodil tělo, ale to se dá vyčíst i ze serverů o běhání ( pokud to s běháním někdo myslí vážně - chce začít běhat ).

Ale pokud někdo chce něco začít dělat, tak to prostě začne dělat, a postupně si k tomu najde cestičku, jak to zlepšit nebo dělat s menší námahou.

Tak co, jdeme všici běhat ? Já už mám za dnešek splněno v alternativním sportu: 14 km na kole. Není to moc, ale jako podvečerní projížďka v příjemně chladném vzduchu to bylo bezva.
« Poslední změna: Říjen 14, 2016, 02:27:23 am od Lenke » Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #38 : Září 17, 2016, 10:35:12 pm »

K zvysku tvojich nezmyselnych blabolov aj skoda sa vyjadrit Co???

Proč si myslíš, že to jsou bláboly ? Napiš to sem.

Proč si myslíš, že jsou to nesmysly ? Zdůvodni to tady nebo vyvrať moje myšlenky.

Uvidíme, jak bystrý máš mozek, nebo jestli jen dokážet urážet a nadávat.

Dosud na toto od jahody nepřišla žádná rozumná odpověď, přičemž už sem nějaké další příspěvky napsala.
Zaznamenáno
bjetka



Karma: 20
Příspěvků: 118


« Odpověď #39 : Září 18, 2016, 01:07:47 pm »

Mozna jsem necetla poradne, ale nevim nikde jednoznacnou zminku o tom, ze chce jahoda behem hubnout.
A mozna se tim nechvasta, ale uz davno behat zacala. Mrknutí
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #40 : Září 18, 2016, 10:25:55 pm »

bjetka, máš recht, nič také som nepísala.
Ano, uz som cosi odbehla.
budem sa vyjadrovat uz len ku teme jogingu.
a napokon, preco chcem zacat behat, je cisto moja vec.

dakujem bjetke za "zastani se", dobre mi to padlo
Zaznamenáno
diddi



Karma: -56
Příspěvků: 494


« Odpověď #41 : Září 19, 2016, 11:58:54 am »

S prominutim Lenke, obcas bych mela i tendenci s tebou v necem (alespon castecne souhlasit) , kdybys nebyl takove hovado.
Obcas vyslovis nazor, ktery je akceptovatelny, ale vzapeti ho zazdis nekterym z tvych bludu. A jeste to tady zacinas pekne tapetovat:D Ty nekomu vykladej, ze tu jsem videt jen ja nebo Hair.Smích
Omlouvam se ostatnim, ale Lenke se urcite rozcilovat nebude, kdyz muze sam zenske napsat, ze je debil, vid Lenke?

Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #42 : Září 19, 2016, 04:38:34 pm »

Diddi, věř, že i já jsem chtěl s hair v jejím příspěvku tady souhlasit s několika věcmi, ale napsala to, jak napsala, tak to dopadlo tak, jak to dopadlo.

A jinak mě těší, že už jsi zase fit.

Už se těším na další boje.   Úsměv Valím oči! Super! Škleb
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #43 : Září 19, 2016, 04:41:09 pm »

Vono to hovado ( a teď nemyslíme ováda hovězího ), občas svou upřímností k něčemu napomůže. Buď se oči otevrou, nebo si lidé sami nastaví zrcadlo.

Každopádně každá věcná diskuse je k užitku, proto se to tady snažím podněcovat.

Škoda těch, kteří jen čtou.
Zaznamenáno
Lenke



Karma: -19
Příspěvků: 909


« Odpověď #44 : Září 19, 2016, 10:35:14 pm »

Ty nekomu vykladej, ze tu jsem videt jen ja nebo Hair.Smích
Omlouvam se ostatnim, ale Lenke se urcite rozcilovat nebude, kdyz muze sam zenske napsat, ze je debil, vid Lenke?

Ona moc dobře ví, za co to dostala, a já dobře vím, proč jsem to napsal.

Nenechám rozmáhat rasismus nebo fašistické myšlenky.

To by za chvilku také třeba ženy mohly přijít k úhoně, protože by si někdo mohl myslet, že jsou to jenom krávy, tupky a jánevímco ještě, a mohl by je chtít likvidovat.

Rasismus v jakékoliv podobě je nebezpečný, protože najednou přejde ve fanatismus, a je vymalováno.

Na rasisty je nejlépe jít studenou vodou ( H2O ). To funguje dobře.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen