Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: IT služby a programování ve Švýcarsku  (Přečteno 23012 krát)
Pulsedriver



Karma: 0
Příspěvků: 4



« : Prosinec 16, 2015, 07:10:35 pm »

Nezávisle ze dvou zdrojů jsem se v poslední době dozvěděl, že ve Švýcarsku je nedostatek kvalitních programátorů webů a že služby jsou často hodně drahé. Má někdo zmapováno, jestli to tak doopravdy je? Mám kvalitní tým programátorů PHP, MySQL, HTML, JS, C#, Java apod. a také špičkové grafiky. Dále mám ještě 2 správce serverů OS Linuxu, umíme zařídit hosting prakticky kdekoliv v Evropě. Samozřejmostí je faktura od CZ firmy. Reference na naše předchozí práce mohu zaslat. Toto mi přijde jako zajímavá příležitost. Rád bych s někým, kdo umí česky nebo anglicky (neumím německy, francouzsky ani italsky) a ve Švýcarsku pohybuje, navázal spolupráci - tzn. dohazoval kšefty a já s mým týmem bychom je realizovali. Dohodli bychom provize z obchodů... Co Vy na to?

Díky.
« Poslední změna: Prosinec 16, 2015, 07:20:02 pm od Pulsedriver » Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #1 : Leden 08, 2016, 08:45:38 am »

Znat takoveho cloveka mam firmu jako Tvoje uz dlouho Mrknutí

Ale ne, vazne. Ono jedna vec je, jaky stav lokalniho pracovniho trhu a lokalnich sluzeb, a druha jaky je stav trhu offshore / nearshore  sluzeb. Tech druhych je nepreberne a na trhu pusobi napr. rumunske firmy, ktere asi bude problem pretlacit jak cenou tak kvalitou. Co stoji v Rumunsku vyvoj webu nevim, zakazkove enterprise programovani /tendencne drazsi, v CR od 50EUR za hodinu/ delaji Rumuni za 25-30 EUR. A to tak, ze dobre. Mam to z prvni ruky.

A kdybych byl IT manager (nejsem), asi bych si priplatil za firmu, ktera mluvi mym jazykem, zrovna u realizace webu.

Nechci Te odrazovat, znam v Cechach hromadu firem, ktere cas od casu v Ch nejaky ten kesft urvou, a znam jednu, ktera zije vice mene jenom z kseftu v Ch, ale rozhodne to neni pole neorane.

Just my 2 cents.
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen