Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 12   Dolů
 
Autor Téma: Hľadám si prácu na juhu Mníchova resp. v jeho blízkosti.  (Přečteno 896527 krát)
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« : Prosinec 19, 2014, 02:08:18 pm »

Ahojte,
hľadám si prácu na juhu Mníchova alebo v jeho blízkosti.Viem trocha po nemecky,napr.domovník,pomoc pri údržbe väčšieho domu,odvoz a doprovod starších ľudí k lekárovi,na nákupy a pod.Prípadne starostlivosť o starších ľudí resp o ich dom a domácnosť,viem variť,baví ma práca okolo domu.
Jozef
« Poslední změna: Prosinec 19, 2014, 02:36:52 pm od nanuk » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #1 : Prosinec 19, 2014, 02:32:06 pm »

Ahojte,
hľadám si prácu na juhu Mníchova alebo v jeho blízkosti.Viem trocha po nemecky,napr.domovník,pomoc pri údržbe väčšieho domu,šofér a pod.Prípadne starostlivosť o staršieho pána resp o jeho dom a domácnosť,viem variť,baví ma práca okolo domu.
Jozef
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #2 : Prosinec 30, 2014, 01:12:17 pm »

Neboj,niečo nájdeme po 07.01.2015!
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #3 : Prosinec 31, 2014, 03:09:35 pm »

Prajem všetkým,ktorí pomáhajú ľuďom po príchode do Nemecka so všetkým,čo potrebujú veľa zdravia,šťastia,spokojnosti a úspechov v roku 2015.
Jozef.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #4 : Leden 06, 2015, 04:55:49 pm »

Tak od zajtra už verím,že sa mi niekto ozve ,aj keď ešte mnohí majú dovolenku až do konca týždňa.
J.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #5 : Leden 12, 2015, 01:04:35 pm »

No fajn,ďakujem všetkým,ktorí mi pomáhajú,už sa čosi rysuje-ešte raz vďaka.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #6 : Leden 13, 2015, 04:54:43 pm »

Ak bude niekto potrebovať pomoc a budem mu vedieť pomôcť tak mu určite pomôžem.Aj ja ďakujem všetkým,ktorí nepozerajú len na seba ale radi pomôžu.ešte raz vďaka všetkým.
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #7 : Leden 20, 2015, 12:41:53 pm »

Som prekvapený z toho ako sa tu ľudia izolujú.Keby to tak robili Turci,tak by ich tu v Nemecku bolo menej.Lenže oni si pomáhajú.Dokonca pracovať u našich krajanov a u Nemcov je platový rozdiel. Dokedy budeme taký maličkí v našom myslení.
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #8 : Leden 20, 2015, 06:48:13 pm »

Netusim kamarade, kam se vytratila slovenska Matka Tereza Hary, ocekaval bych ho tady jako prvniho...
Te pak zahlti milionem verejne dostupnych inzeratu... Mrknutí
Turky do toho netahej, Nemecko jim poskytlo v urcitou dobu azyl a dnesni Turci jsou druhe a treti generace narozene tady, s perfektni němčinou.
Co presne ocekavas Ty, to nevim, v cizinci preplnenem Mnichove.
Ani jsi nenapsal cim jsi vyuceny a co delas.
Uklid kolem baraku asi neni zrovna tak casto v nabídce stalych pracovnich mist a to ostatni asi tady nikdo nedela... Ale i to znamena nejakou kvalifikaci a urcitou němčinu. ..
Na eures.eu je fura inzeratu, v novinach jich je hodne...
Ani si neumim predstavit co znamena juh Mnichova nebo okoli...
Mozna zkus trosku vic informaci o Tobe a o lokalite Mrknutí
Treba se nekdo chytne Úsměv
Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #9 : Leden 20, 2015, 07:59:08 pm »

Moc toho k tématu nenapíši, ale všiml jsem si jak ti Jirko ( i Hair) klesá karma i přes tvou snahu pomáhat. Mně klesá taky, byť sem přispívám jen sporadicky.

.... někdo se asi zase trochu nudí  Škleb Škleb Škleb
Zaznamenáno
jirike
Host
« Odpověď #10 : Leden 20, 2015, 08:45:58 pm »

At si poslouzi dotycny/a... Jinym zas extremne narostla  Smích
Trapny...  Kroutím očima Znehodnoceny...
Zaznamenáno
Hair



Karma: -158
Příspěvků: 741



« Odpověď #11 : Leden 20, 2015, 10:08:38 pm »

Moc toho k tématu nenapíši, ale všiml jsem si jak ti Jirko ( i Hair) klesá karma i přes tvou snahu pomáhat. Mně klesá taky, byť sem přispívám jen sporadicky.

.... někdo se asi zase trochu nudí  Škleb Škleb Škleb

 Smích jojo karma klesa, nojo -  jsem se pro jistotu podivala a mam minus 7 !!!
 Panove, kdo z vas to ma? ...   Smích
Jestli to nahodou neni obracene, nez si myslime, cim vice minusu, tim lepsi !!!!
 Smích
Takze mi muzete zavidet, mam dost velkej naskok !!!  Smích Smích Smích

Ale jinak mi to je jedno, kdyz chci neco napsat, tak to napisu, a co o tom soudi Hary, Dorota, Vila, ted uz asi i Lenke  Mrknutí, zas tak neprozivam, karma mi je celkem fuk, protoze to uz davno nema zadnou vypovidaci hodnotu.
Nekteri lidi proste potrebujou dat minus, nemaji argumenty, tak se vyblbnou takhle a jsou na sebe pysny, jak to dotycnemu natreli  Mrknutí. Aspon se neuziraji a nedostanou z toho zaludecni vredy, prispiva to k jejich psychicke rovnovaze, no tak proc ne...  A pokud jim to alespon trochu uchrani zdravi, tak jen dobre, alespon usetri penize zdravotnim pojistovnam za lecbu  Smích
« Poslední změna: Leden 21, 2015, 12:27:40 am od Hair » Zaznamenáno
petr69



Karma: 8
Příspěvků: 330


« Odpověď #12 : Leden 20, 2015, 11:01:26 pm »

 Škleb
Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #13 : Leden 20, 2015, 11:25:59 pm »

Mám technické vzdelanie,viacročné skúsenosti v predaji a servisovaní a oprave motocyklov.
« Poslední změna: Únor 01, 2015, 12:31:47 pm od nanuk » Zaznamenáno
nanuk



Karma: -69
Příspěvků: 634


« Odpověď #14 : Březen 09, 2015, 06:25:55 pm »

Ahojte všetci,
som rád,že poradíte, ešte ma zaujíma aké šance mám v mojom veku 52 rokov sa uplatniť v nejakej práci,ktorá nevyžaduje výbornú nemčinu.Prax mám ako som napísal v servisovaní a oprave motocyklov.Tam aj odborné pojmy v nemčine poznám a viem ich používať.
ďakujem.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4 5 6 ... 12   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen