Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Maminky s detmi :)  (Přečteno 40881 krát)
Lucie - Markusek :)



Karma: 0
Příspěvků: 2


« : Srpen 26, 2014, 05:00:18 pm »

Zdravim Mrknutí, jsem zde novou clenkou. Jsem nyni na materske dovolene s mym 10mesicnim synem a napadlo me, zda mate jine maminky chut se nekdy sejit na kafe, pokec atd. Ziji na okraji Mnichova, Mnichov - Süd, Südost. Dekuji, budeme se tesit Úsměv S pozdravem Lucie
Zaznamenáno
ladaom



Karma: 0
Příspěvků: 1


« Odpověď #1 : Září 02, 2014, 09:50:25 am »

hallo,

jmenuji jse lada a pristehovali jsme jse do Mnichova kvuli pritelovu projektu  a mame malou dcerku 4 mesice.

Bydlime v Perlachu.

mej jse krasne , ozvi jse klidne na muj mail ladislava.omelkova[zavináč]gmail.com a muzeme jse potkat na kafe.


cau cau


Zaznamenáno
Veronika Čermáková



Karma: 0
Příspěvků: 1



« Odpověď #2 : Září 03, 2014, 03:53:00 pm »

Ahoj, my bydlíme v Echingu, tak pokud by se tu našel někdo i z druhé strany Mnichova, budu ráda. Ale až porodím, tak určitě někdy není problém vydat se k vám. Termín mám za dva týdny, tak teď budu chvíli mimo provoz, ale pak se můžeme na něčem domluvit. Můj mail je: vcermakova[zavináč]live.com

Mějte se hezky

Veronika
Zaznamenáno
kapicka



Karma: 0
Příspěvků: 2


« Odpověď #3 : Září 25, 2014, 09:02:29 pm »

Ahoj holky,

Taky hledam maminky na pokec. Nasi dceri je 5 mesicu. Bydlim v Ramersdorf/Perlach.

Maruska
« Poslední změna: Září 25, 2014, 09:04:55 pm od kapicka » Zaznamenáno
Janya



Karma: 0
Příspěvků: 6


« Odpověď #4 : Říjen 10, 2014, 07:37:49 am »

Zdravim, ja byvam v okoli Gautingu, ak by sa nasla nejaka maminka na materskej pripadne niekto kto by sa rad zoznamil, budem rada. Jana
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen