Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: sklamana :-(( - kazdy nieco hlada ale nikto nepomaha  (Přečteno 88962 krát)
kicsinko



Karma: 1
Příspěvků: 13


« : Říjen 10, 2013, 10:56:24 am »

Ahojte vsetci!!!!!! Byvam tu rok ale cim dalej tym viac sa sklamem v Slovakoch a c
echoch .....kazdy nieco hlada ale nikto nepomaha .......nechapem mentalitu nasincou co sa svami deje boze kto iny by si mal pomahat ak nie nasinec..Zamyslite sa troska nad sebou !!!!!!!!
« Poslední změna: Říjen 10, 2013, 12:05:32 pm od David » Zaznamenáno
michalpp



Karma: 12
Příspěvků: 234


« Odpověď #1 : Říjen 10, 2013, 10:09:08 pm »

To je nam lito, ze to takhle vnimas.

Apropos, kdy jsi Ty naposledy pomohl/a nejakemu nasinci?
Zaznamenáno
Vlad01



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #2 : Říjen 13, 2013, 11:11:56 am »

S cim bys potrebovala pomoci?
Zaznamenáno
vasek608



Karma: 2
Příspěvků: 40


LostInSwitz, aneb Ozvete se, zvu vas na sklenku:-)


« Odpověď #3 : Říjen 16, 2013, 10:19:37 pm »

Ahoj, ja bych to rozdelil na dva zakladni typy hledání:

1) "nevite nekdo o nejake praci?"
=> krome velice nahodnych pripadu, kdy se zrovna nekde v okoli uvolni nejake prac.misto (což se mi jeste nikdy nestalo, ale teoreticky stát může), tak s timhle se obecne pomoci bohužel moc nedá..

2) ostatní prosby
 

Vzhledem k četnosti (tak 70:30 pro první typ hledání), tak to opravdu může vypadat že si lidi nepomáhají.
Ale s ostatníma prosbama naopak mám pocit že se vždycky někdo najde kdo pomůže, at už radou, zkušeností, fyzickou pomocí..
Protože to jde..

Možná to bude tím?
Zaznamenáno
HonzaV



Karma: 1
Příspěvků: 18


« Odpověď #4 : Říjen 22, 2013, 11:31:14 am »

To má být kritika tohoto webu?

Měl jsem jít pracovat k jedné firmě do Švýcarska, bohužel z toho sešlo.:-((((

Poté, co jsem do Googlu pustil dotaz typu "pracovní povolení Švýcarsko" nebo tak něco, jsem našel tento web.

Byl jsem příjemně překvapen, že někdo takový web provozuje, že se lidé nezištně dělí o své zkušenosti. Našel jsem zde spoustu praktických rad, které by se mi byly bývaly hodily, dostal jsem odpověď na svůj dotaz. A také je zde vedena mnohem kultivovanější diskuse, než v mnoha jiných diskusních fórech.

Docela jsem uvažoval, že napíšu nějaký děkovný příspěvek, ale pak jsem si řekl, že to nebudu zahlcovat spamem.

Už jsem se těšil, že se zúčastním nějakého Vašeho setkání, která jsou zde také inzerována, ale bohužel...

Jinak má asi pravdu vasek608.

Zdravím všechny, těm kteří měli více štěstí než já, přeji, aby byli ve Švýcarsku spokojení.
Zaznamenáno
milano9
Host
« Odpověď #5 : Říjen 22, 2013, 09:05:35 pm »

Souhlasím s tebou.....
« Poslední změna: Říjen 26, 2013, 11:00:18 am od milano9 » Zaznamenáno
007svajcar



Karma: 1
Příspěvků: 10

Pod Sentysem


« Odpověď #6 : Říjen 30, 2013, 09:03:12 pm »

uz sem pomohl dosti Lidem a vse bylo proti mne a nemeli tady nic jen rikam vse se Vraci Kazdemu kdo jak si zaslouzi Diky Bohu to Funguje Smích
Zaznamenáno

Ahoj jsem v Pohode
Skilljoke



Karma: 0
Příspěvků: 10


« Odpověď #7 : Listopad 01, 2013, 04:36:49 pm »

ludia pocuvate sa vobec:

- nikto mi nepomaha (to sa akoze mam spoliehat ze mi niekto pomoze?)
- uz som pomohol dost ludom (Úsměv Úsměv Úsměv lebo to kolko by sme ako ludia mali pomahat je konecne cislo)
- vsetci nieco hladate (nie je nahodou to zmyslom fora?)

ano, su dobre aj zle skusenosti. Ano, su ludia co chcu pomoct a co chcu aby to za nich niekto urobil a ano, su ludia co pomozu a aj ti co sa na to vykaslu ...

but nobody likes a whiner!
Zaznamenáno
Abbandonatta



Karma: 0
Příspěvků: 14


« Odpověď #8 : Listopad 03, 2013, 07:19:37 pm »

Priznam se, ze jsem si taky musela vzdycky pomoct sama a co se nasincu tyce, nemam dobre zkusenosti. Ja sama jsem nekolikrat pomohla a vzdycky se to otocilo proti me, nehlede jeste na to, ze jsem to delala opravdu nezistne. Ruku na srdce, nejsme zrovna narodnost, co dokaze drzet spolu :-)
Zaznamenáno
88barbie



Karma: -71
Příspěvků: 422


« Odpověď #9 : Prosinec 16, 2018, 06:40:16 pm »

Ahojte vsetci!!!!!! Byvam tu rok ale cim dalej tym viac sa sklamem v Slovakoch a c
echoch .....kazdy nieco hlada ale nikto nepomaha .......nechapem mentalitu nasincou co sa svami deje boze kto iny by si mal pomahat ak nie nasinec..Zamyslite sa troska nad sebou !!!!!!!!
"mentalitu našincoV" ... genitív pl. je oV, nie oU
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen