Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Nabízím odměnu za zprostředkování práce  (Přečteno 50359 krát)
MILIMILI555



Karma: 1
Příspěvků: 33


« : Duben 28, 2013, 03:01:13 pm »

Zdravím lidi nabízím odměnu tromu kdo mi dohodí nejakou práci když už nechce nikdo s vás nic udělat zadarmo.Ten kdo se mi ozve co nejrychleji odměna jistá ale až budu vědět kde mám pracovat a kde budu bydlet plus kolik peněz dostanu.Zaplatím až v Německu na místě díky všem můj email mkaviak[zavináč]seznam.cz tel:+420723000534
Zaznamenáno
Chapefm
Host
« Odpověď #1 : Květen 23, 2013, 04:30:44 pm »

jeste kdybys tak aspon napsal co umis a jak jsi na tom s nemcinou
Zaznamenáno
MILIMILI555



Karma: 1
Příspěvků: 33


« Odpověď #2 : Květen 26, 2013, 02:35:29 pm »

No němčinu umím na zíkladní úrovní ale určitě bych pochopil co mám dělat .Dělal jsem různé věci na stavbě pomocníka,skladníka ,řidiče  atd takové obyčej věci budu rád za každou dobře zapalcenou práci a jazyk se naučím na komunikaci pokud tam budu žít jen potřebuji dostat šanci pokud by si mi dal nějaký typ nebo něco sehnal byl bych ti  vděčný dík za odpověď Milan
Zaznamenáno
winzig



Karma: 0
Příspěvků: 20


« Odpověď #3 : Květen 27, 2013, 10:03:42 am »

Nabízím pomoc při vyhledání zaměstnání,včetně přeložení životopisu a dopisu pro zaměstnavatele.
více:winzig[zavináč]email.cz
Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen