Vítejte :) | Uživatel: Heslo: Pamatovat: | Zaregistrovat! | Heslo? | cz sk de en
 
Stran: [1]   Dolů
 
Autor Téma: Práce v Německu - hledám jakoukoliv práci  (Přečteno 21284 krát)
Tommy88_2008



Karma: 0
Příspěvků: 1


« : Leden 30, 2013, 10:41:02 pm »

Zdravím všechny dobré lidi se snahou pomoci.Hledám práci.Jakoukoliv!!!Jsem 37 letý muž svědomitý,pilný,všestraný,zdatný hledám cokoliv ohledně řemeslnických prací...malování,nátěry,tapety,sádrokartony,obklady,ale nebráním se třeba jen pomocných prací na stavbách,úklidové a mycí firmy,nošení kufrů na letišti,práce na montážních linkách,ve skladech- opravdu vezmu jakoukoliv práci..... práce se nebojím,v práci se neflákám,nesedím. Nepiji alkohol,nehraji hazardní hry,nikdy se mnou nebyly problémy typu nepřišel do práce...moc slavil...musel k doktorovi atd.Nechodím k doktorovi,když mám kašel,nebo mě bolí v krku...práce je u mě na prvním místě a vykonávám ji tak,aby byl semnou můj zaměstnavatel spokojený.Mám čistý trestní rejstřík.Vlastním řidičské oprávnění skupiny B,auto mám také k dispozici a s jazykem německým na tom také nejsem nejhůře psaní 40%,mluva 60% a mluví-li na mě,tak rozumím 70%.Za odpovědi na crombi[at]seznam.cz předem děkuji.
                                                                       
« Poslední změna: Leden 30, 2013, 10:55:56 pm od David » Zaznamenáno
Stran: [1]   Nahoru
 
 
Skočit na:  

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!

Impressum (Pravidla stránky) | Kontakt | Curych.ch © 2013
Stránky krajanů o životě v Curychu - Zürichu. O srazech a akcích, zábavě, práci, bydlení, studiu, kultuře. Užitečné články, diskuze, galerie, inzerce, seznamka, spolujízda - autostop z a do Curychu a spoustu užitečných a aktuálních informací o životě české a slovenké komunity ve Švýcarsku.

Odkazy | italienisch einfach lernen | polnisch einfach lernen | tschechisch einfach lernen | französisch lernen | sprachen lernen online | türkisch einfach lernen | serbisch einfach lernen | portugiesisch einfach lernen | spanisch sprachkurs | chinesisch einfach lernen | niederländisch einfach lernen | deutsch als fremdsprache lernen | finnisch einfach lernen | kroatisch einfach lernen | dänisch einfach lernen | russisch einfach lernen | schwedisch einfach lernen | amerikanisches englisch einfach lernen | spanisch einfach lernen | ungarisch einfach lernen | sprachkurs shop | amerikanisches englisch lernen